Baby Lips'i mäng on lõppenud.
Õnnitleme kõiki võitjaid!
Auhinnad saadetakse välja
kahe nädala jooksul.

Mängu reeglid

Mängu reeglid

Kampaania reeglid

BABY LIPS GLOSS MÄNG algab 24. augustil 2016 kl 12 (EET) ja lõpeb 27. septembril 2016 kl 12.00 (EET). Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 16-aastased Eesti elanikud, välja arvatud kampaania korraldamise ja läbiviimisega seotud ettevõtete töötajad ja nende pereliikmed.

 

Osalemine

Kampaanias osalemiseks tuleb täita järgmised tingimused:

1.Mine veebilehele www. babylips.ee.

2. Vajuta “Mängi kohe” nuppu

3. Saada oma parimale sõbrale Facebooki kaudu musi ja võida koheselt endale ja sõbrale Baby Lips Gloss. (ühe päeva võitjate arv on piiratud)

4. Sa võid mängida nii palju, kui ise soovid. Mida  rohkem mängid,  seda suurem  tõenäosus on sul  võita.

5. Kui sulle mäng meeldib, siis jaga kindlasti seda ka oma Facebooki lehel  ja saada sõpradele.  

 

Auhinnad

Kokku loositakse välja 300 Baby Lips Gloss huuleläiget. 

 

Võitjad

- Võitjad loositakse välja juhuslikult ja kuulutatakse välja kohe.

- Auhinnad saadetakse võitjatele peale kampaania lõppemist kahe nädala jooksul. 

- Kui võitja ei edasta kampaania korraldajale vajalikku informatsiooni (nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, postiaadress, sihtnumber) tema võit tühistatakse.

 

Muud tingimused

 

Puudulikke, ebaseaduslikke, sobimatuid ja pärast kampaania lõppu tehtud postitusi ei aktsepteerita. Kampaania korraldaja ei vastuta kaduma läinud, kahjustatud või tehnilistel põhjustel viibinud postituste eest.

Kampaanias osaleja nõustub saama korraldaja poolt otsepostitusi. Kampaania korraldaja ei edasta kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

Kampaania korraldajal on õigus muuta kampaania reegleid või tühistada kampaania läbiviimise, kui ilmnevad temast sõltumatud kampaania läbiviimist takistavad asjaolud.

 

Muud tingimused

- Puudulikke, ebaseaduslikke, sobimatuid ja pärast kampaania lõppu tehtud postitusi ei aktsepteerita. Kampaania korraldaja ei vastuta kaduma läinud, kahjustatud või tehnilistel põhjustel viibinud postituste eest.

- Kampaanias osaleja nõustub saama korraldaja poolt otsepostitusi. Kampaania korraldaja ei edasta kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

- Kampaania korraldajal on õigus muuta kampaania reegleid või tühistada kampaania läbiviimise, kui ilmnevad temast sõltumatud kampaania läbiviimist takistavad asjaolud.

- Pärast seda, kui video on postitatud kampaania korraldaja veebilehell www.maybelline.ee, kuulub video ja selle sisu korraldajale. Kõik seaduslikud õigused video kasutamise, kopeerimise ja levitamise kohta lähevad üle korraldajale. 

- Võistlusel osalemisega kinnitab võistleja, et nõustub võistluse reeglitega.

 

Korraldaja: L´Oréal Baltic SIA Eesti filiaal

Neidude poolt hinnatud toode 5 arvustust

Proovi uut Baby Lips Glossi

FUCHSIA FLICKER
PINK-A-BOO
TAUPE WITH ME
LIFE’S A PEACH
FAB & FUCHSIA

See ei ole tavaline huuleläige, see hooldab sinu huuli ning annab neile värvilise sära. Baby Lips Gloss on sile, niisutav huuleläige, mis annab sinu huultele imelise värvivarjundi. Unusta kuivad või kleepuvad huuled! 

Hooldavad õlid toidavad ja pehmendavad sinu huuli 4 tunni jooksul ning need savaad meeldivalt niisutatud. Huuleläige on mõnusalt kreemjas ja sisaldab C vitamiini, mis on vajalik sinu vallatutele musihuultele.

Baby Lips Gloss - vaata, kuidas läige huultel välja näeb

Selles videos näed, kuidas Baby Lips Gloss huultel välja näeb. Vali enda oma!

Uus! BABY LIPS ELECTRO

Fierce N’Tangy
Fierce N’Tangy
Oh! Orange
Oh! Orange
Strike A Rose
Strike A Rose

Vaata, kuidas teha igapäevast meiki

 Ei igavatele värvidele! Electro - kuumim huuletrend! Intensiivne hooldus ja 8 tundi niisutust*. 3 uut maitset ja trendikat tooni.
*Instrumentaalne katse

BABY LIPS

Pärast pealekandmist on sinu huuled niisutatud ja kaitstud 8 tunniks*. Baby Lips huulepalsamid on saadaval 6 maitsega ning 3 värvilise tooniga.
*Instrumentaalne katse. 

Peach Kiss
Peach Kiss
Freshen
Freshen
Repair
Repair
Pink Punch
Pink Punch
Cherry Me
Cherry Me
Hydrate
Hydrate

SAADA OMA PARIMALE SÕBRANNALE MUSI!

Võida Baby Lips Gloss endale ja sõbrale!